Reference

Co o nás říkají klienti

Bylo mi velkým potěšením spolupracovat na tomto báječném brněnském projektu se všemi úžasnými profesionály ze společností Cushman & Wakefield, BUŘIL / PARTNERS a Dermacol. Děkuji!

Denisa Velanová
Asset Manager, RSBC Group

Jan Buřil je vynikající obchodní partner a výborný konzultant, který umí poskytnout dobrou zpětnou vazbu a být svým klientům obrovskou podporou. Práce s ním je potěšením, jeho profesionální služby rozhodně doporučuji.

Tomáš Duroň
ředitel, Fashion Arena Prague Outlet

Bylo mi potěšením spolupracovat s Janem Buřilem, který vyniká profesionalitou a hlubokými znalostmi v oboru práva nemovitostí. Jan Buřil poskytoval společnosti Immofinanz služby právní podpory, které pro nás byly obrovským přínosem.

Karel Bor
Immofinanz

Patříme mezi jedny z historicky nejstarších klientů BP, BP nám významně asistuje již více než 15 let. Za nás je můžeme jen a jen doporučit!

Jan Kotrbáček
Cushman & Wakefield

Spolupráce s BURIL PARTNERS probíhala po celou dobu plynule a na vysoké profesionální úrovni.

Linda Erebai
NEPI Rockcastle

finep

Spolupráce s Matějem Potměšilem je velmi profesionální a skvělá.

Ing. Hana Landová
Head of Legal Services and Compliance FINEP HOLDING, SE

Swietelsky

Děkuji BP za maximální pomoc a nasazení při řešení „dovozu“ našich zaměstnanců kritické infrastruktury z Rakouska do České republiky během pandemie Covid 19.

Pavel Pechač
Managing Director / Jednatel  – Swietelsky

BP nám poskytuje cenné rady a poradenství. BP vnímáme jako hodnotného partnera než jako pouhého poskytovatele profesionálních služeb.

Mark Dillane
ředitel expanze, Claire’s Europe

fastav

BURIL PARTNERS nám velmi pomohla při vyjednávání a uzavírání nájemních smluv na našich retailových projektech a jejich znalost je velmi široká a komplexní.

Eva Kvasničková
Fastav

Jan Buřil učinil prostřednictvím své kanceláře vše pro to, abychom naše obchody mohli v České republice otevřít co nejdříve. Jana Buřila a jeho profesionální služby v ČR rozhodně doporučujeme.

Hans Jepson
ředitel expanze, KappAhl

Jsme velmi spojeni s právními službami, které nám BP poskytuje od roku 2004.

Martin Machoň
ředitel a vlastník skupiny APS Group

Jimmy Choo

Děkujeme advokátní kanceláři BUŘIL PARTNERS za právní pomoc týkající se programu COVID RENT, kde naše žádosti byly 100% úspěšné.

Hannah Merritt
jednatelka

BP nám poskytuje právní služby týkající se komerčních pronájmů od roku 2007. Právní servis v českém i anglickém jazyce je vždy poskytovaný ve stanovených termínech a vyniká pečlivostí i prvotřídní kvalitou. V BP jsou velmi flexibilní a veškeré záležitosti řeší bez odkladu. Dokumentace připravená od BP nebyla ze strany soudu ani našich stávajících či bývalých nájemců nikdy zpochybněna nebo napadena.

Linda Erebai
Metropole Zličín

pojďme spolupracovat

Jsme připraveni vám pomoci se všemi právními záležitostmi.