Reference

Co o nás říkají klienti

Bylo mi velkým potěšením spolupracovat na tomto báječném brněnském projektu se všemi úžasnými profesionály ze společností Cushman & Wakefield, BUŘIL / PARTNERS a Dermacol. Děkuji!

Denisa Velanová
Asset Manager, RSBC Group

Spolupráce s BURIL PARTNERS probíhala po celou dobu plynule a na vysoké profesionální úrovni.

Linda Erebai
NEPI Rockcastle

BP nám poskytuje cenné rady a poradenství. BP vnímáme jako hodnotného partnera než jako pouhého poskytovatele profesionálních služeb.

Mark Dillane
ředitel expanze, Claire’s Europe

Jan Buřil je vynikající obchodní partner a výborný konzultant, který umí poskytnout dobrou zpětnou vazbu a být svým klientům obrovskou podporou. Práce s ním je potěšením, jeho profesionální služby rozhodně doporučuji.

Tomáš Duroň
ředitel, Fashion Arena Prague Outlet

Jan Buřil učinil prostřednictvím své kanceláře vše pro to, abychom naše obchody mohli v České republice otevřít co nejdříve. Jana Buřila a jeho profesionální služby v ČR rozhodně doporučujeme.

Hans Jepson
ředitel expanze, KappAhl

Patříme mezi jedny z historicky nejstarších klientů BP, BP nám významně asistuje již více než 15 let. Za nás je můžeme jen a jen doporučit!

Jan Kotrbáček
Cushman & Wakefield

BP nám poskytuje právní služby týkající se komerčních pronájmů od roku 2007. Právní servis v českém i anglickém jazyce je vždy poskytovaný ve stanovených termínech a vyniká pečlivostí i prvotřídní kvalitou. V BP jsou velmi flexibilní a veškeré záležitosti řeší bez odkladu. Dokumentace připravená od BP nebyla ze strany soudu ani našich stávajících či bývalých nájemců nikdy zpochybněna nebo napadena.

Linda Erebai
Metropole Zličín

Bylo mi potěšením spolupracovat s Janem Buřilem, který vyniká profesionalitou a hlubokými znalostmi v oboru práva nemovitostí. Jan Buřil poskytoval společnosti Immofinanz služby právní podpory, které pro nás byly obrovským přínosem.

Karel Bor
Immofinanz

Jsme velmi spojeni s právními službami, které nám BP poskytuje od roku 2004.

Martin Machoň
ředitel a vlastník skupiny APS Group

pojďme spolupracovat

Jsme připraveni vám pomoci se všemi právními záležitostmi.

kontaktujte nás